Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Sukces akcji Idzie wiosna - przewietrz szafę

Strona główna » Aktualności » Sukces akcji Idzie wiosna - przewietrz szafę

wielkość tekstu:A | A | A

Choć minęły zaledwie cztery dni od ogłoszenia akcji, m.in. dzięki naszej publikacji w dziale „Wydarzenia”, to zbiórka cieszy się wielką popularnością i na pewno będzie sukcesem. Jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi, Biuro Poselskie posła Artura Dunina prowadzi zbiórkę ubrań, koców, sprzętu AGD dla najbardziej potrzebujących rodzin. Jak twierdzą organizatorzy, akcja jest całkowicie apolityczna. Zgierzanie wykazują przy tym dużo zrozumienia przynosząc wiele darów.

- Akcja co roku cieszy się coraz większą popularnością – ocenia Piotr Ogrodowczyk asystent posła Artura Dunina. - Codziennie pojawiają się kolejne osoby z torbami odzieży, butów, ale nie tylko. Zgierzanie przynoszą rzeczy dla dorosłych, dla dzieci, jak również pościel, firanki czy też zasłonki.
 
- To dopiero czwarty dzień akcji a okazuje się że Zgierzanie mają szlachetne serca – mówi pomysłodawca akcji, poseł Artur Duninserdecznie wszystkim dziękuję i proszę innych o przejrzenie swoich szaf. Na pewno macie sporo nie używanych rzeczy, które tym najbardziej potrzebującym sprawią ogromną radość i pomogą w codziennym życiu
 
Rzeczy można przynosić do 30 marca 2012 r. do Biura Poselskiego Artura Dunina, pl. Jana Pawła II 10 w Zgierzu (naprzeciwko McDonald’s). 

czytano: 1682 razy

źródło: Piotr Majewski, wirtualnyzgierz.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP