Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Ranking Rising Stars 2012

Strona główna » Aktualności » Ranking Rising Stars 2012

wielkość tekstu:A | A | A

Niezmiernie miło mi poinformować, że mecenas Marcin Górski, który prowadzi cotygodniowe bezpłatne konsultacje prawne w moim Biurze Poselskim, zajął  szóste miejsce w rankingu Rising Stars 2012. Jest to ranking przygotowany przez LexisNexis i Dziennik Gazeta Prawna prezentujący 30 prawników z kancelarii i wewnętrznych działów prawnych, przed 35 rokiem życia, których koledzy i partnerzy wskazują, jako liderów i wchodzące gwiazdy na rynku usług profesjonalnych.
Marcin Górski ma 34 lata, odbył studia w Katolickim Uniwersytecie Nijmegen (Holandia) oraz Katolickim Uniwersytecie we Fryburgu (Szwajcaria). Jest doktorem nauk prawnych, adiunktem w Katedrze Europejskiego Prawa Konstytucyjnego Uniwersytetu Łódzkiego, ale również wykładowcą m.in. Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jako trener Korpusu Prezydencji przygotował grupę prawie 12 tysięcy urzędników urzędów centralnych do profesjonalnej obsługi polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.
Mecenas Górski jest autorem wielu publikacji z zakresu prawa Unii Europejskiej, prawa międzynarodowego i praw człowieka. Specjalizuje się w prawie UE, prawie międzynarodowym, prawie gospodarczym prywatnym i publicznym oraz prawie administracyjnym materialnym i procesowym, prawie konkurencji i pomocy publicznej, prawie prasowym i ochronie dóbr osobistych.
Bardzo chętnie udziela się społecznie, jest członkiem zespołu pomocy prawnej Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.  W 2011 roku Mecenas Marcin Górski otrzymał przyznane na mój wniosek najwyższe odznaczenie Ministra Sprawiedliwości - „Srebrny Medal Pamiątkowy Ministra Sprawiedliwości”, które wręczył mu osobiście ówczesny Minister Krzysztof Kwiatkowski.

czytano: 2363 razy

źródło: Artur Dunin

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP