Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

VI Akcja Nie bądź żyła podziel się krwią

Strona główna » Aktualności » VI Akcja Nie bądź żyła podziel się krwią

wielkość tekstu:A | A | A

VI Akcja Nie bądź żyła podziel się krwią - 15 września 2012

15 sierpnia 2012 roku odbędzie się kolejna, szósta już edycja akcji „Nie bądź żyła podziel się krwią” której jak zawsze organizatorem jest poseł Artur Dunin wraz z członkami Koła Zgierskiego Platformy Obywatelskiej

- Okres powrotów z wakacji to niestety okres, kiedy dochodzi do  większej ilości wypadków przez co zapotrzebowanie na krew jest większe niż zwykle – mówi organizator akcji Artur Dunin. - Dlatego też apeluję do mieszkańców o oddawanie krwi. Zapraszam w sobotę 14 lipca już od godziny 10:00.


Powiat zgierski  zamieszkuje bardzo duża liczba osób a dodatkowo to właśnie tutaj znajduje się skrzyżowanie autostrad A1 i A2 i niestety ryzyko wypadku podczas wakacyjnych powrotów dość poważnie rośnie mimo apeli o bezpieczną jazdę. Z informacji uzyskanych w Stacji Krwiodawstwa wynika, że cały czas brakuje krwi, dlatego apelujemy o udział w dzieleniu się tym, co może uratować życie ludzkie. Problemem jest brak stacjonarnego punktu poboru krwi w Zgierzu, dlatego tego typu akcja zasługuje na uznanie.


Portal WirtualnyZgierz.pl po raz kolejny objął patronat medialny nad tą akcją.

czytano: 2181 razy

źródło: wirtualnyzgierz.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP