Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

VIII halowy Miting Osób Niepełnosprawnych

Strona główna » Aktualności » VIII halowy Miting Osób Niepełnosprawnych

wielkość tekstu:A | A | A

W dniu dzisiejszym uczestniczyłem w VIII Halowym Mitingu Osób Niepełnosprawnych, który odbywał się w Hali MOSiR w Zgierzu. Zawodników, kibiców oraz przybyłych gości powitała Przewodnicząca Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zgierzu Pani Bożena Piotrowicz. Oficjalnego otwarcia dokonał w imieniu Starosty Zgierskiego Adam Świniuch Sekretarz Powiatu Zgierskiego.

 

Było mi bardzo miło, że miałem możliwość odczytania listu od Pani Minister Sportu i Turystyki Joanny Muchy skierowanego do uczestników imprezy, który następnie przekazałem wraz z piłkami do koszykówki i upominkami ufundowanymi przez Panią Minister na ręce Pani Bożeny Piotrowicz. Puchary dla wszystkich drużyn biorących udział w mitingu ufundował Starosta Zgierski Krzysztof Kozanecki, ja ze swojej strony przekazałem drużynom sprzęt sportowy.

 

„Czy wygramy czy przegramy zawsze dobry humor mamy” – ten kolorowy banner przygotowany przez kibiców jednej z drużyn świetnie oddawał atmosferę dzisiejszej imprezy na której nie liczyły się wyniki czy miejsca a wspólna zabawa i fakt uczestnictwa w zawodach. Wśród konkurencji były między innymi skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską, odbijanie piłeczki tenisowej czy rzut woreczkiem do kosza.

 

Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali złote medale. Każdej drużynie wręczyliśmy z Wojciechem Budziarskim Członkiem Zarządu Powiatu Zgierskiego puchary oraz sprzęt sportowy.

 

VIII Halowy Miting Osób Niepelnosprawnych

zdjęć w galerii: 25
przejdź do galerii

 

czytano: 2440 razy

źródło: Artur Dunin

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP