Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Stypendia do uzdolnionych absolwentów

Strona główna » Aktualności » Stypendia do uzdolnionych absolwentów

wielkość tekstu:A | A | A

 

Stypendia do uzdolnionych absolwentów

Podobnie jak w poprzednich latach senatorAndrzej Owczarek, poseł na Sejm RP Artur Dunin oraz Członek Zarządu Powiatu ZgierskiegoWojciech Budziarski wręczyli stypendia dla trzech wyjątkowo uzdolnionych absolwentów szkół średnich  powiatu zgierskiego. 

Bardzo się cieszę, że miałem możliwość przekazać wspólnie z Senatorem Owczarkiem stypendia dla naprawdę wyjątkowych maturzystów, którzy osiągają fantastyczne wyniki w nauce – mówi poseł Artur Dunin – myślę, że będą one dużą pomocą dla nich i zachętą dla innych, że naprawdę warto się uczyć.


Otrzymali je: 
  •  Karol Dominowski – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Zgierzu
  •  Konrad Lubocha – Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica w Zgierzu
  •  Mateusz Chmurski – Zespół Szkół Rolniczych im. Batalionów Chłopskich w Bratoszewicach 
 
Senator Andrzej Owczarek organizuje co roku bal charytatywny, na którym są licytowane przedmioty ufundowane przez uczestników balu, ale również pozyskane przez gospodarza balu od znanych osób. W trakcie każdej imprezy odbywa się również loteria fantowa. W tym roku odbyła się już VIII edycja balu, którego celem jest pozyskanie jak największych funduszy, które są w całości przekazywane na stypendia dla wybitnie uzdolnionych maturzystów. 
 
W tym roku senator Owczarek podjął decyzję o przekazaniu 2.000 zł na budowę Hospicjum im. Jana Pawła II w Zgierzu oraz dla podopiecznego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.  

Jestem dumny, że mogłem uczestniczyć w tak szczytnej inicjatywie – mówi członek Zarządu Powiatu Zgierskiego Wojciech Budziarski – jako członek władz powiatu zgierskiego, ale przede wszystkim jako zgierzanin bardzo się cieszę, że Pan Senator ufundował po raz kolejny stypendia dla zgierskich maturzystów.

czytano: 2214 razy

źródło: wirtualnyzgierz.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP