Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Spotkanie w sprawie stadionów w Łodzi

Strona główna » Aktualności » Spotkanie w sprawie stadionów w Łodzi

wielkość tekstu:A | A | A

 Dwie godziny trwało spotkanie posłów z regionu łódzkiego z przedstawicielami władz Łodzi oraz Widzewa i ŁKS. Głównym tematem była przyszłość budowy obu stadionów. Najważniejszą wiadomością: że włoska firma jest zainteresowana wsparciem inwestycji przy al. Unii.

W poniedziałek na obiektach SMS zorganizowano spotkanie zespołu parlamentarnego z udziałem posłów z Łodzi i regionu. Na debacie pojawili się m.in. Krzysztof Kiatkowski, Dariusz Joński, John Godson, Cezary Olejniczak i Jan Tomaszewski. Obecni byli także przedstawiciele klubów - wiceprezes Widzewa Paweł Młynarczyk oraz szef rady nadzorczej ŁKS Jarosław Turek, przedstawiciele środowiska kibiców, a także wiceprezydent Łodzi Marek Cieślak i najważniejsi urzędnicy.

W trakcie dwugodzinnej dyskusji poruszono wiele tematów związanych z przyszłością obu stadionów. Tą najważniejszą zdradził Turek, który przyznał, że prowadzi rozmowy z włoską firmą, która miałaby pomóc 
Mostostalowi Zabrze wybudować stadion miejski. - Ten włoski partner jest w stanie zapewnić finansowanie i chciałby uczestniczyć w inwestycji. Nie ukrywam, że jeżeli to by nie doszło do skutku, to słabo widzę przyszłość klubu - opowiadał.

czytano: 2463 razy

źródło: lodz.sport.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP