Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Artur Dunin - najlepszy parlamentarzysta regionu łódzkiego

Strona główna » Aktualności » Artur Dunin - najlepszy parlamentarzysta regionu łódzkiego

wielkość tekstu:A | A | A

Wśród najprzeróżniejszych plebiscytów jakie organizują media, na parę miesiąca, na najlepszego strażaka, chłopaka i dziewczynę wakacji, najlepszy samochód czy hasło reklamowe, pojawił się również na najlepszego parlamentarzystę regionu łódzkiego.

Trwający od 10 października do 8 listopada smsowy plebiscyt Dziennika Łódzkiego miał pokazać, jak po roku rządzenia odbierani są przez mieszkańców posłowie i senatorowie. Data zakończenia głosowania nie była przypadkowa, w tym dniu mijał dokładnie rok od zaprzysiężenia parlamentarzystów na kolejną kadencję.

Zwycięzcą konkursu został poseł pochodzący ze Zgierza: Artur Dunin (1200 głosów), wyprzedzając senatora Macieja Grubskiego (953 głosy) i tak bardzo znanego z medialnych przekazów Antoniego Macierewicza (903 głosy). Kolejne miejsca już poza podium zajął Dariusz Joński i Krzysztof Kwiatkowski.
 
- Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głos – komentuje poseł Artur Dunin - tym dzięki którym wygrałem jak również tym którzy głosowali na nie. Wszystkim parlamentarzystom, którzy zajęli kolejne miejsca, gratuluję wyników, duża ilość głosujących świadczy o zainteresowaniu obywateli naszą pracą, jako polityków, a przede wszystkim ich przedstawicieli w polskim Parlamencie.

czytano: 1829 razy

źródło: wirtualnyzgierz.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP