Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Podziel się na Święta - Akcja Charytatywna Dzieci - Dzieciom

Strona główna » Aktualności » Podziel się na Święta - Akcja Charytatywna Dzieci - Dzieciom

wielkość tekstu:A | A | A

Do kolejnych akcji charytatywnych regularnie organizowanych przez posła Artura Dunina wraz z pracownikami Biura Poselskiego praktycznie zdążyliśmy się już przyzwyczaić. I tym razem nikt nie może czuć się zawiedziony, w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia biuro poselskie przygotowało kolejną akcję charytatywną tym razem pod nazwą „Dzieci Dzieciom”. Do 17 grudnia wszystkich chętnych zapraszamy do przynoszenia tym razem zabawek. 

Data początku akcji została wybrana nieprzypadkowo – mówi dyrektor biura poselskiego Katarzyna Skonieczkaw Mikołajki wiele dzieci dostaje nowe zabawki a stare są przekładane z kąta w kąt i coraz trudniej znaleźć dla nich miejsce. Jest również sporo dzieci, które tych zabawek nie dostają i mają ich niewiele. Wszystkich zapraszamy codziennie w godzinach 9.00 – 14.00.
 
Każdy  ma w domu wiele używanych przez dziecko zabawek, które są w naprawdę dobrym stanie. Można przynosić najprzeróżniejsze maskotki, klocki, książki i książeczki dla dzieci, puzzle, płyty z bajkami lub programami komputerowymi dla dzieci. 
 
Ostateczna decyzja o tym gdzie trafią podarunki zostanie podjęta pod koniec akcji – dodaje asystent posła Piotr Ogrodowczykponieważ nie wiadomo dla jakich dzieci (wiekowo) pojawią się zabawki. Decyzję na pewno podejmą pedagodzy szkolni w przypadku starszych dzieci lub przedszkolanki w przypadku młodszych dzieci. Współpracujemy również z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej w Zgierzu. Bierzemy pod uwagę również świetlice środowiskowe.
 
Wirtualny Zgierz objął patronat medialny nad akcją. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia zabawek w domu i przyniesienia ich do Biura Poselskiego Artura Dunina, przy Pl. Jana Pawła II 19 (naprzeciw Mc Donald’s).

czytano: 2107 razy

źródło: wirtualnyzgierz.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP