Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Podsumowanie Akcji Dzieci - Dzieciom

Strona główna » Aktualności » Podsumowanie Akcji Dzieci - Dzieciom

wielkość tekstu:A | A | A

W poniedziałek zakończyła się kolejna akcja charytatywna organizowana przez Biuro Poselskie Artura Dunina tradycyjnie przed każdymi świętami, tym razem pod nazwą „Dzieci Dzieciom”. Przez 11 dni Zgierzanie przynosili do biura poselskiego najprzeróżniejsze zabawki i słodycze. 

 - Muszę przyznać, że kolejna akcja zakończyła się sukcesem – mówi dyrektor biura poselskiego Katarzyna Skonieczka nie spodziewaliśmy się aż tak dużej ilości zabawek. Miło było zobaczyć jak to właśnie dzieci przynosiły całe torby.  W biurze pojawiły się dziesiątki najprzeróżniejszych maskotek, pluszaków, klocków, książek i książeczek, puzzle, płyty z bajkami lub programami komputerowymi
 
Pracownicy biura wraz z posłem Arturem Duninem zdecydowali, że zabawki zostaną przekazane do świetlicy szkolnej, świetlicy środowiskowej prowadzonej przez fundację Arka w Zgierzu oraz  do Polskim Komitetu Pomocy Społecznej w Zgierzu. 
 
 - Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim dzieciom, jak się okazuje nie tylko ze Zgierza – mówi organizator akcji poseł Artur Dunin ponieważ były również z Łodzi, które przekazały swoje zabawki na akcję. Chciałbym również podziękować pracownikom firmy BRENNTAG ze Zgierza oraz Zgierskiego Koła Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich przy Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Zgierzu, którzy również bardzo nas  wsparli. Specjalne podziękowania składam portalom Wirtualny Zgierz i EZG Info oraz Telewizji Centrum za wsparcie medialne, dzięki  któremu akcja została nagłośniona.
 
Fakt, że Zgierzanie kolejny raz tak mocno i chętnie wspierają akcje dla najbardziej potrzebujących napawa olbrzymim optymizmem. Niech największym podziękowaniem będą słowa 6-letniej dziewczynki, która kiedy otrzymała w prezencie lalkę, przyznała się, że dostała lalkę pierwszy raz w życiu.

Podsumowanie Akcji Dzieci - Dzieciom

zdjęć w galerii: 22
przejdź do galerii

czytano: 2757 razy

źródło: wirtualnyzgierz.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP