Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Zgierskie Noworoczne Bliźniaki

Strona główna » Aktualności » Zgierskie Noworoczne Bliźniaki

wielkość tekstu:A | A | A

 Nowy Rok przynosi nowe wyzwania, czasami nowe obowiązki, tradycyjnie podejmujemy wiele zobowiązań. Są wśród nas osoby, dla których 1 stycznia pojawia się dodatkowe szczęście w postaci potomka. W Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu pierwsi tegoroczni Zgierzanie pojawili się prawie jednocześnie. Jak się okazuje już 0 4.25 na świat przyszła Oliwia natomiast dziesięć minut później jej brat bliźniak, jak się dowiedzieliśmy od mamy, imię jeszcze nie zostało ustalone.  Dzieci przyszły na świat metodą naturalną, są bardzo grzeczne, mama czuje się ogólnie dobrze. W tym roku mamy pewność, że są to Zgierzanie, ponieważ mama jest rodowitą mieszkanką naszego miasta.

Jak co roku w Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu pojawił się tradycyjnie poseł Artur Dunin, który od wielu lat wręcza wyprawki dla mam i pierwszych Zgierzan. Mimo, że w zeszłym roku poseł zrezygnował z funkcji przewodniczącego Rady Społecznej szpitala to jak zapewnił, cały czas jest sercem związany z naszym szpitalem.

- Chciałbym pogratulować mamie wspaniałych bliźniaków – powiedział nam poseł Dunin – są naprawdę fantastyczne. Życzę całej rodzinie dużo, dużo zdrowia.

Zgierskie Noworoczne Bliźniaki

zdjęć w galerii: 7
przejdź do galerii
  

 

czytano: 2111 razy

źródło: Artur Dunin

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP