Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

XX Targi Budowlane Interbud 2013 w Łodzi

Strona główna » Aktualności » XX Targi Budowlane Interbud 2013 w Łodzi

wielkość tekstu:A | A | A

 

 
 
 
 
 
Mimo kryzysu  podczas targów prezentuje się 350 wystawców. To więcej niż w ubiegłym roku. Tegoroczne targi skupiają się na tanim budownictwie mieszkaniowym, finansowaniu inwestycji, sposobach obniżania kosztów utrzymania. Są też, jak co roku, prezentacje materiałów, urządzeń i wyposażenie wnętrz. Uwaga targowych gości skupi się, jak zwykle, na nowościach. Nie brakuje ich i w tym roku, są technologie, które na łódzkich targach mają swój debiut. 

Targową premierą jest, na przykład, inteligentne ogrzewanie. To instalacja wyposażona w system czujników, pozwalających na zapewnienie całodobowego ciepła w domu w ciągu jedynie ośmiogodzinnej pracy grzejników. 

Targi czynne są w piątek do godz. 18, jutro, w sobotę, będzie je można zwiedzać w godz. 10-18, w niedzielę - w godz. 10-16. Odbywają się one, przypomnijmy, w dwóch halach - nowej przy al. Politechniki 4 i Hali MOSiR. Między halami pobudowano łącznik, który pozwoli przejść z jednej do drugiej w komfortowych warunkach a zwiedzanie rozpocząć można w każdej z nich - kasy biletowe są w obu halach. 

XX Targi Budowlane

zdjęć w galerii: 28
przejdź do galerii

 

czytano: 1952 razy

źródło: lodzkie.naszemiasto.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP