Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Jubileusz PSOUU Koła w Zgierzu

Strona główna » Aktualności » Jubileusz PSOUU Koła w Zgierzu

wielkość tekstu:A | A | A

             17 maja 2013 roku w Centrum Szkoleniowo – Rehabilitacyjnym przy ul. Chełmskiej w Zgierzu odbyła się uroczysta prezentacja umiejętności osób niepełnosprawnych umysłowo „Sami o sobie” podsumowująca 30 – letnią działalność terapeutyczną prowadzoną przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zgierzu.

            Słoneczna, piękna pogoda spowodowała, że na piknik zorganizowany z tej okazji przybyły całe rodziny. Na scenie plenerowej można było zobaczyć koncert jubileuszowy w wykonaniu osób niepełnosprawnych z udziałem zaproszonych artystów. Goście mogli obejrzeć na specjalnie przygotowanych stoiskach twórczość podopiecznych Ośrodka.

            Na uroczystość XXX-lecia przybyli znamienici  goście, między innymi Artur Dunin Poseł na Sejm RP, ktory z rąk przewodniczącej Koła Zgierskiego PSOUU (w imieniu podopiecznych) Bożenny Piotrowicz otrzymał Anioła wykonanego w warsztacie terapii zajęciowej.

            W budynku Centrum można było zobaczyć prezentację działalności Polskiego Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zgierzu oraz zwiedzić wystawę retrospekcyjną. W trakcie uroczystości wręczone zostały wyróżnienia i podziękowania dla tych wszystkich, którzy materialnie i niematerialnie przyczynili się do rozwoju ośrodka, dzięki którym kolejne osoby znalazły opiekę i wsparcie.

Jubileusz PSOUU Koła w Zgierzu

zdjęć w galerii: 26
przejdź do galerii
 

czytano: 1887 razy

źródło: arturdunin.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP