Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Dzień Dziecka w ARCE

Strona główna » Aktualności » Dzień Dziecka w ARCE

wielkość tekstu:A | A | A

3 czerwca w świetlicy środowiskowej Poseł Artur Dunin wraz z pracownikami biura poselskiego zorganizował słodki poczęstunek dla podopiecznych Fundacji ARKA. Oprócz ciastek i cukierków tak lubianych przez dzieci, znalazły się również soki i owoce dla zdrowia :)

Nie zabrakło dużej dawki zabawy i humoru przy grach i zabawach zorganizowanych przez pracowników świetlicy. Najwięcej frajdy sprawiły Kalambury w których rywalizowały dwie drużyny: Artura Dunina i Piotra Ogrodowczyka. Wszystkie hasła związane były z wakacjami np: szkak górski, krem z filtrem, spływ kajakowy, biwak, obóz sportowy...Dzieci bardzo zaangażowały się w zgadywanie i pokazywanie haseł. Z niemniejszym entuzjazmem do zadań podeszli kapitanowie drużyn. Poseł do pokazania miał "obóz konny" a Piotr "okulary przeciwsłoneczne". Po zaciętej rywalizacji wynik satysfakcjonował obie drużyny REMIS. Po za konkursem swoją szansę ortzymała też Dyrektor Biura Katarzyna Skonieczka, która do pokazania miała "kompas".

Po zmaganiach umysłowo-fizycznych dzieci przedstawiły specjalnie na to spotkanie przygotowane układy taneczne. W trakcie Gangnam Style Poseł wyszedł na parkiet do wspólnej zabawy :)

Dzień Dziecka w ARCE

zdjęć w galerii: 42
przejdź do galerii

czytano: 1936 razy

źródło: arturdunin.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP