Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

10 akcja Nie Bądź Żyła...

Strona główna » Aktualności » 10 akcja Nie Bądź Żyła...

wielkość tekstu:A | A | A

15 czerwca już po raz X Poseł Artur Dunin wraz z pracownikami swojego biura poselskiego zorganizował Akcję „Nie Bądź Żyła Podziel się Krwią”

Tym razem zbiórka krwi nie przebiegała w Krwiobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Łodzi, lecz w Biurze Poselskim. Pracownicy biura przygotowali salę tak aby spełniała wszystkie wymogi do poboru krwi i już od 10:00 do 14:00 na wszystkich chętnych czekała ekipa RCKiK, pracownicy biura oraz Artur Dunin Poseł na Sejm RP.

Krwiodawcy otrzymali dyplomy pamiątkowe zarówno od RCKiK jak również od pomysłodawcy akcji,  Artura Dunina, zgłosiło się około 30 osób, krew mogło oddać około 20, dzięki czemu jak dotąd podczas akcji „Nie bądź żyła.. podziel się krwią” zebraliśmy już ponad 80 LITRÓW tego co najcenniejsze. Kilku naszych stałych krwiodawców dzień wcześniej spotkaliśmy na Światowym Dniu Krwiodawstwa w Manufakturze, więc w biurze nie mogli już oddać krwi L obiecali odliczyć się we wrześniu J

„Jak zwykle zgierzanie nie zawiedli – mówi Poseł Artur Dunin – Wszyscy już przyzwyczaili się do cyklicznych akcji i to bardzo cieszy…”

Terminy kolejnych „Nie Bądź Żyła Podziel Się Krwią” są już ustalone, do końca 2014 roku, najbliższa we wrześniu, na którą serdecznie już dziś zapraszamy.

10 akcja Nie Bądź Żyła...

zdjęć w galerii: 25
przejdź do galerii

 

czytano: 2450 razy

źródło: arturdunin.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP