Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Strona główna » Aktualności » Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich kolarstwo szosowe w Strykowie

wielkość tekstu:A | A | A

Kolarstwo szosowe rozpoczęło się wyścigiem indywidualnym na czas z Bratoszewic do Nowostaw i z powrotem na dystansie 10km w piątek. W wyścigu wzięło udział 38 kobiet i 49 mężczyzn w kategorii junior młodszy. W kategorii kobiet zwyciężyła Pikulik Daria z BCM NOWATEX Ziemia Darłowska z czasem 15:13,96. W kategorii mężczyzn zwyciężył Sajnok Szymon GKS CARTUSIA Kartuzy z czasem 13:14,08. W niedzielę kolarstwo szosowe odbywało się na dystansie kobiety 65km, mężczyźni 91km. Start i meta zlokalizowane były w Strykowie przy targowisku miejskim a trasa wiodła ze Strykowa do Anielina, Niesułkowa, drogami wokół skrzyżowania autostrad A1 i A2. Na linię startu stawiło się 40 zawodniczek i 115 zawodników. W kategorii kobiet Mistrzynią Polski została Pikulik Daria z BCM NOWATEX Ziemia Darłowska z czasem 2:00:54. W kategorii mężczyzn zwyciężył Sajnok Szymon GKS CARTUSIA Kartuzy z czasem 02:21:04.

autor: Wojciech Tomczak, data: 2013-07-08

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich kolarstwo ...