Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

II Bieg Rodzinny w Żychlinie

Strona główna » Aktualności » II Bieg Rodzinny w Żychlinie

wielkość tekstu:A | A | A

 Sportowa niedziela w Żychlinie: bieg, siatkówka, piłka nożna, koncert i nagrody

Dziś w Żychlinie pod patronatem eKutno.pl odbył się Bieg Rodzinny z udziałem olimpijczyka Artura Partyki. Wybitny sporotowiec, po raz drugi zaszczycił swoją obecnością na niej mieszkańców Żychlina.

W biegu wziął udział również burmistrz Żychlina Grzegorz Ambroziak i poseł RP Artur Dunin. W biegu uczestniczyły 152 osoby. Pobiegły całe rodziny młodzież oraz osoby starsze. Imprezę uświetniła również obecność Małgorzaty Niemczyk mistrzyni Europy w siatkówce kobiet z 2003 i posłanki na Sejm RP.

Sportowa niedziela w Żychlinie: bieg, siatkówka, piłka nożna, koncert i nagrody, ./upload/articles_pakiety/21311/08_obraz.jpg
Sportowa niedziela w Żychlinie: bieg, siatkówka, piłka nożna, koncert i nagrody, ./upload/articles_pakiety/21311/28_obraz.jpg
Sportowa niedziela w Żychlinie: bieg, siatkówka, piłka nożna, koncert i nagrody, ./upload/articles_pakiety/21311/72_obraz.jpg
 Po biegu odbył się pokazowy mecz siatkówki pomiędzy Volley Team Żychlin, a reprezentacją kobiet z Zespołu Szkół z Żychlina. W meczu wzięła udział Małgorzata Popławska reprezentantka Kadry Narodowej Polski w kickboxingu, na co dzień trenująca w Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno.

Następnie organizatorzy zaprosili licznie zgromadzonych mieszkańców Żychlina i okolic na pokaz aerobiku prowadzonego przez Jarka Tomczewskiego, który jest choreografem, tancerzem i dyrektorem artystycznym Cube Elite/Cub.

Kolejnym punktem imprezy był mecz piłki nożnej rozegrany na boisku „Orlik” pomiędzy pracownikami Urzędu Gminy Żychlin, a reprezentacją Cukrowni Dobrzelin. Tak ja w roku ubiegłym reprezentacja Cukrowni rozgromiła swojego przeciwnika. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla reprezentacji Cukrowni Dobrzelin. Szeregi drużyny z Żychlina zasilił Artur Partykaoraz i poseł RP Artur Dunin, któremu udało się strzelić gola samobója.

Po sportowych zmaganiach przyszedł czas na atrakcje kulturalne i rozrywkowe. Zespół Dell Arte, który po raz kolejny pojawił się w Żychlinie na imprezie miał swoich wiernych widzów i słuchaczy. W przewie koncertu zostały rozlosowane nagrody spośród uczestników biegu rodzinnego. Nagrodami były rowery, tablet nawigacja samochodowa oraz drobne słodkie upominki.

II Bieg Rodzinny w Żychlinie

zdjęć w galerii: 20
przejdź do galerii

czytano: 1753 razy

źródło: eKutno

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP