Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Otwarcie grupy nowoczesnych kancelarii prawnych MARIAŃSKI GROUP

Strona główna » Aktualności » Otwarcie grupy nowoczesnych kancelarii prawnych MARIAŃSKI GROUP

wielkość tekstu:A | A | A

25 października Poseł Artur Dunin uczestniczył w oficjalnym otwarciu głównej siedziby Mariański Group w Łodzi

Jesteśmy grupą nowoczesnych kancelarii prawnych. 

Zawsze jesteśmy krok do przodu. Dla naszych klientów staramy się być partnerem biznesowym skupiając się na przewidywaniu potencjalnych konsekwencji prawnych poszczególnych działań biznesowych, a nie tylko na rozwiązywaniu już zaistniałych problemów.

W naszej pracy wykorzystujemy wszystkie dozwolone prawem możliwości poprawy jakości życia naszych partnerów, kładąc szczególny nacisk na poszukiwanie oszczędności jak i ryzyk finansowych w prowadzonych przez nich przedsięwzięciach. Niezwykle ważną częścią naszej działalności jest również zapewnienie bezpieczeństwa prawnego naszym klientom w bieżących działaniach oraz reprezentowanie ich podczas ewentualnych sporów.

W bieżących działaniach kluczowe dla nas są: innowacyjność, renoma, rozwój osobisty, zaangażowanie w sprawy klienta, powiązanie nauki z praktyką i jakość życia nasza oraz naszych klientów. Filozofia naszej pracy docenia rozwój osobisty, ambicję, wytrwałość w realizacji określonych planów długofalowych oraz partnerstwo ze współpracownikami.

Naszą renomę zawdzięczamy pełnemu zaangażowaniu w sprawy klienta najlepszych ekspertów z zakresu prawa oraz rachunkowości. "

 

czytano: 1685 razy

źródło: arturdunin.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP