Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

XXII WOŚP

Strona główna » Aktualności » XXII WOŚP

wielkość tekstu:A | A | A

 Witamy na aukcjach Zgierskiego Sztabu WOŚP!!!

 

Zapraszamy do licytacji, cel szczytny, więc nie żałujcie pieniędzy :)
* * *

 

Już po raz czwarty Poseł będzie miał zaszczyt oprowadzić zwycięzcę licytacji po Sejmie. Będzie można zobaczyć jak wygląda Sejm „od kuchni” – czyli hotel poselski znany z przekazów medialnych, ale nigdy nie pokazywany, można będzie zobaczyć jak mieszkają posłowie.

W programie jest również przejście przez galerię nad salą plenarną,  gdzie będzie można zapoznać się z istniejącą od wielu lat „strukturą" sali posiedzeń, czyli jak są przydzielane miejsca członkom poszczególnych ugrupowań, kim są osoby, które zajmują miejsca w bezpośrednim sąsiedztwie marszałka prowadzącego obrady oraz gdzie znajdują się miejsca dla gości i członków rządu oraz wiele ciekawostek z tym związanych.

Zwycięzca licytacji będzie miał możliwość zobaczyć Salę Kolumnową, w której odbywają się posiedzenia największego klubu w aktualnej kadencji Sejmu, ale pamiętajmy, że jest to również sala, która wielu osobom kojarzy się z mediów z komisjami śledczymi, które właśnie tutaj mają swoje posiedzenia. Będzie więc możliwość usiąść za stołem prezydialnym oraz poczuć się stojąc na mównicy jak osoba, która przemawia podczas posiedzenia komisji sejmowej czy też swojego klubu.

Termin spotkania w Sejmie zostanie wyznaczony w czasie posiedzenia Sejmu, tak by podczas zwiedzania kuluarów sejmowych pojawiła się możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z osobami, które na co dzień można oglądać w telewizji, zarówno z politykami jak i dziennikarzami.

Będzie również możliwość podejrzenia podczas pracy osoby pracujące w klubie parlamentarnym Platformy Obywatelskiej oraz w Kancelarii Senatu. Oczywiście  Poseł  Dunin podczas przemierzania niekończących się korytarzy sejmowych opowie o historii Sejmu tej dawniejszej i tej nowszej. Poseł przyjmuje bardzo wiele wycieczek w parlamencie i zawsze jest zgodna opinia, że w bardzo ciekawy sposób opowiada o kuluarach, pracach komisji oraz  wrzuca anegdoty z życia parlamentu.

Na zakończenie Poseł Dunin zaprasza na obiad w restauracji sejmowej. Będzie okazja porozmawiać zupełnie prywatnie z Posłem na dowolne tematy.

 

czytano: 1457 razy

źródło: www.wosp.miasto.zgierz.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP