Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Wybory tuż, tuż...

Strona główna » Aktualności » Wybory tuż, tuż...

wielkość tekstu:A | A | A

Zbliżające się wybory do Parlamentu Europejskiego to kolejna wielka szansa dla Polski i Polaków na to, byśmy mieli realny wpływ na politykę Unii Europejskiej. Minione lata pokazują wyraźnie, jak wiele można osiągnąć dzięki solidarności społecznej i umiejętnemu zarządzaniu dostępnymi zasobami, zarówno ludzkimi, jak i materialnymi.

Z niedawnego kryzysu gospodarczego, który był największym kryzysem od lat trzydziestych ubiegłego wieku, Polska wyszła zwycięsko dzięki mądrej i rozsądnej polityce gospodarczej prowadzonej przez ekipę rządzącą Donalda Tuska.

 Dziś, kiedy stoimy w obliczu znacznie groźniejszego kryzysu, którego źródło znajduje się tuż za naszą wschodnią granicą, tym bardziej potrzebna jest mądrość i rozsądek – tym razem w polityce zagranicznej.

 Dlatego właśnie Platforma Obywatelska stawia na umiar oraz budowanie długofalowych, dobrych relacji z naszymi sąsiadami, ponieważ przeszłość pokazuje bardzo wyraźnie, że wymachiwanie szabelką i izolacjonizm nawet w najmniejszym zakresie zawsze kończyły się dla Polski tragicznie.

 Od prowadzenia odpowiedzialnej, rozsądnej i uwzględniającej wszystkie bieżące uwarunkowania polityki zagranicznej oraz zdecydowanego otwarcia się na Zachód zależy bowiem nie tylko bezpieczeństwo Polski w najbliższych miesiącach i latach, ale również jej stabilny rozwój gospodarczy i niezależność polityczna w dłuższej perspektywie.

Silna reprezentacja w Parlamencie Europejskim zapewni Polsce dodatkowe możliwości i zagwarantuje, że żadne kluczowe decyzje w Unii Europejskiej nie będą podejmowane bez naszego udziału.

 Z tego właśnie powodu wszyscy nasi kandydaci do Parlamentu Europejskiego w 2014 roku to osoby mające na uwadze przede wszystkim dobro i bezpieczeństwo Polski, a także wybitni specjaliści w swoich dziedzinach

Gorąco zachęcamy wszystkich wyborców do podejmowania świadomych decyzji i głosowania na kandydatów Platformy w swoich okręgach wyborczych, ponieważ tak naprawdę to Wy, oddając głos na konkretne osoby, decydujecie o tym, jaka będzie przyszłość Polski – kraju, w którym wszyscy mieszkamy i który z dumą nazywamy naszą Ojczyzną.

 

       Kandydaci Platformy Obywatelskiej z Okręgu Wojewódźtwa Łódzkiego

1. Jacek SARYUSZ-WOLSKI

2. Joanna SKRZYDLEWSKA

3. Krzysztof MALARECKI

4. Dorota RYL

5. Arkadiusz GAJEWSKI

6. Anna RABIEGA

7. Jacek ZATORSKI

8. Teresa PIETRZAK

9. Bożena ZIMNIEWICZ

10. Ryszard BONISŁAWSKI

 

BĄDŹMY ŚWIADOMYMI OBYWATELAMI EUROPY, PÓJDŹMY 25 MAJA NA WYBORY  !!!

Wybory tuż, tuż...

zdjęć w galerii: 23
przejdź do galerii

 

 

czytano: 1363 razy

źródło: arturdunin.pl

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP