Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

STOP ZWOLNIENIOM Z WF-u w Strykowie

Strona główna » Aktualności » STOP ZWOLNIENIOM Z WF-u w Strykowie

wielkość tekstu:A | A | A

 

Niezwykli goście w ZS Nr 1 w Strykowie.

20 maja 2014r.  w  Zespole Szkól Nr 1 gościli Artur Dunin - poseł na Sejm, oraz Artura Partyka – lekkoatleta, skoczek wzwyż, znany z perfekcyjnej techniki, sprawiającej wrażenie, że przeskakuje poprzeczkę bez żadnego wysiłku.

Artur Partyka to trzykrotny olimpijczyk, który w latach 90 zdobył dwa medale olimpijskie, a także trzy medale mistrzostw świata na otwartym stadionie. Olimpijczyk był 12-krotnym mistrzem Polski, 3-krotnym mistrzem kraju w hali oraz trzykrotnym rekordzistą Polski.

Podczas spotkania uczniowie Zespołu Szkół w Strykowie, zobaczyli jak wygląda medal olimpijski, dowiedzieli się jak przebiegała kariera Artura Partyki.

Pogoda tego dnia pozwoliła nam pozostać na boisku szkolnym i cieszyć się tą lekcją wychowania fizycznego, poprowadzoną przez olimpijczyka.  Kondycja uczestników okazała się być bardzo dobra, a finalistami zostali: pan Marcin Nowacki- nauczyciel w-f  oraz Mikołaj Kamańczyk uczeń klasy IIA.

To był bardzo miły dzień, który wiele nas nauczył.  Pan Partyka i pan Dunin są żywymi przykładami jaki wpływ ma sport na zdrowie i kondycję człowieka.

STOP ZWOLNIENIOM Z WF-u w Strykowie

zdjęć w galerii: 32
przejdź do galerii

czytano: 1351 razy

źródło: ZS nr 1 w Strykowie

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP