Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

I Bal Charytatywny Zgierskiego Hospicjum

Strona główna » Aktualności » I Bal Charytatywny Zgierskiego Hospicjum

wielkość tekstu:A | A | A

 24 stycznia Stowarzyszenie Hospicjum im Jana Pawła II w Zgierzu zorganizowało I Bal Charytatywny z którego całkowity dochód przeznaczony został na budowę stacjonarnego hospicjum.

Gościem honorowym balu była wokalistka Monika Kuszyńska, która wystąpiła z mini reczitalem. Poseł Dunin oprócz uczestnictwa w Balu przekazał na licytację srebrną kolekcjonerską monetę z wizerunkiem Zbigniewa Bońka, która osiągnęła cenę 500 zł

"W sobotni wieczór odbył się I Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum w Zgierzu. Tej nocy królował dobry nastrój i szczytny cel. Zebraliśmy w sumie  32.465,00 złPieniądze pochodzą głównie z aukcji dobroczynnej oraz loterii fantowej- przedmiotów przekazanych nam przez osobistości życia politycznego, sportowego, artystycznego i kulturalnego. Głównym punktem programu był koncert Pani Moniki Kuszyńskiej.

 

W tym miejscu pragniemy serdecznie i gorąco podziękować wszystkim naszym Sponsorom i Darczyńcom- ludziom, którzy wsparli organizację Balu Charytatywnego, jak również wszystkim przybyłym gościom za dobre serce i pomoc finansową. Dziękujemy wszystkim za obecność na balu, wspaniałą zabawę oraz mnóstwo ciepłych i miłych słów. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w prace przygotowawcze oraz obsługę balu. Dziękujemy właścicielom sali balowej Balentino, zespołowi muzycznemu MAGNUM za stworzenie wspaniałej atmosfery i poprowadzenie zabawy charytatywnie oraz Centrum reklamy ORDER"

I Bal Charytatywny Hospicjum w Zgierzu

zdjęć w galerii: 9
przejdź do galerii

czytano: 1169 razy

źródło: hospicjumzgierz

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP