Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Wielkanoc w PSOUU koło Zgierz

Strona główna » Aktualności » Wielkanoc w PSOUU koło Zgierz

wielkość tekstu:A | A | A

 Tak jak w większości polskich domów, tak i w naszym domu w Centrum Szkoleniowo-Rehabilitacyjnym PSOUU Koło w Zgierzu uroczyście przygotowujemy się do świętowania  Zmartwychwstania Chrystusa Pana. W dniu 02.04.2015 w odbyło się  śniadanie wielkanocne. Przy pięknie i kolorowo zastawionym stole zasiedli wraz z uczestnikami placówek Warsztatu terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy, oraz Zespołu Terapeutyczno- Rehabilitacyjnego Aktywności Społecznej  zaproszeni, przybili gości. Wśród licznie przybyłych przyjaciół nie mogło zabraknąć: Posłów na Sejm PR Pani Agnieszki Hanajczyk, Pana Artura Dunina oraz Pana Marka Matuszewskiego, Starosty Zgierskiego Pana Bogdana Jaroty,  Członka Zarządu Powiatu Zgierskiego Wojciecha Brzeskiego , Przewodniczącego Rady Miasta- Radosława Gajdy, Sekretarza Gminy Zgierz Mirosławy Maciak , Prezydenta Miasta Zgierza- Przemysław Staniszewski oraz Pierwszego Zastępcy Prezydenta Miasta Zgierza Bohdana Bączaka. Miło nam było również gościć Sekretarza Miasta Zgierza Roberta Chocholskiego, Naczelnika Wydziału Spraw Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych Ilonę Rafalską oraz Naczelnika Wydziału Zdrowia Spraw Społecznych Sportu i Młodzieży w Urzędzie Miasta Zgierza Jolantę Świderską. 

Dziękujemy również za przybycie Radnych Miasta Zgierza Andrzeja Piłacika, oraz Beaty Świątczak. W tak przyjaznym gronie nie mogło również zabraknąć Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Ewy Lesiak, Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Zgierzu Elżbiety Zytek, Prezesa Zarządu Spółki „Wodociągi i Kanalizacja Zgierz” Piotra Karasiewicza, oraz Kierownika Domu Dziennego pobytu Katarzyny Kapusty i Kierownik Domu Stałego pobytu w Chorzeszowie Fundacji im Brata Alberta Lucji Ostróżko.
Na wiosennie zastawionym stole czekały na nas wielkanocne przysmaki, przygotowane przez uczestników poszczególnych placówek pod okiem terapeutów. Posiłek jak przy każdej takiej okazji pobłogosławił ks. Zenon Jakuboszczak,
Pomimo iż za oknem padał śnieg, patrząc na pięknie przygotowany stół oraz wiosenne dekoracje świąteczne nikt z przybyłych gości i uczestników nie miał wątpliwości że to Święta Wielkanocne. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielkanoc w PSOUU koło Zgierz

zdjęć w galerii: 7
przejdź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

czytano: 1386 razy

źródło: psouu

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP