Projekt ustawy o umowie związku partnerskiego
O mnie
Szczęśliwy ojciec dwóch synów  - Sebastiana  i Maćka. Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej ...
Bezpłatne konsultacje prawne

Rozpoczęcie sezonu żeglarskiego w Głownie z wieloma atrakcjami

Strona główna » Aktualności » Rozpoczęcie sezonu żeglarskiego w Głownie z wieloma atrakcjami

wielkość tekstu:A | A | A

 Trwa oficjalne rozpoczęcie sezonu żeglarskiego i obchodów 100-lecia harcerstwa w Głownie. Harcerze ZHP otworzyli swoje molo. Rozegrane zostały regaty kadetów Yacht Club Głowno.

 

W oficjalnym przecięciu wstęgi otwierającej uprzednio poświęcone molo obok przedstawicieli ZHP Głowno w osobach: Agnieszki Wilczyńskiej-Zuchory , Iwony i Alberata Waśkiewczów udzial wzięli również poseł Artur Dunin, członek zarządu powiatu zgierskiego Wojciech Brzeski oraz przewodnicząca Rady Miejskiej w Głownie Magdalena Szajder. Harcerze podziękowali tym, którzy swoim wkładem pracy albo datkami wspomogli ich przedsięwzięcie.

 

W regatach kadetów pierwsze miejsce zajęli Tobiasz Broszko i Tymon Waśkiewicz. Na drugim miejscu sklasyfikowano Alberta Waśkiewicza i Piotra Adamczka. Na trzecie miejsce zasłużyli natomiast Kuba Borowiak i Karol Wojtczak. Młodzi żeglarze odebrali nagrody ufundowało przez Starostwo Powiatowe w Zgierzu.

 

Harcerze zapraszają na przystań. Jest okazja by popływać kadetami i omegami pod okiem instruktorów. Do wieczora na terenie nad zalewem odbywać się będzie piknik, a w jego programie gry i zabawy dla dzieci. Koncertuje zespół Koniunktura.

 

Więcej na temat dzisiejszych harcerskich imprez w najbliższym gazetowym wydaniu WG.

Rozpoczęcie sezonu żeglarskiego w Głownie z wieloma atrakcjami

zdjęć w galerii: 14
przejdź do galerii

czytano: 1146 razy

źródło: lowiczanin.info

Strona główna
Artur Dunin - poseł na Sejm RP